UAB „ST Projektai“ specializuojasi vėjo elektrinių pardavime ir statybose. Montuojame tik patikimą ir laiko patikrintą įrangą iš patikimų gamintojų. Įmonė siūlo įvairaus galingumo vėjo elektrines skirtas elektros gamybai.

 ES_pav

UAB ST PROJEKTAI 2014 m. balandžio 15 d. – 2014 m. birželio 15 d.  vykdė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) finansuojamą Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonės VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“ projektą „Naudotų vėjo elektrinių poveikio aplinkai aspektų tyrimai“.
Projektas finansuojamas iš ES struktūrinių fondų Atlikti vėjo elektrinės skleidžiamo triukšmo matavimai įvairiais atstumais bei jo sklaidos dėsningumų analizė, rezultatai palyginti su higienos normos reikalavimais. Nustatyta, kad triukšmo lygis neviršija higienos normos reikalavimų 25 m ir didesniu atstumu nuo tirtos vėjo elektrinės. Atlikta triukšmo dažnių spektrinė analizė parodė, kad vėjo elektrinė didžiausią triukšmą skleidžia 12,5-200 Hz dažnių diapazone. Taip pat atliktas triukšmo bei šešėliavimo zonų modeliavimas programa WindPro.

 

Vėjo elektrinių statybos pilnas projektinės dokumentacijos parengimas, statybos leidimo išėmimas ir projekto valdymas
Vėjo elektrinių statyba, garantinė ir pogarantinė priežiūra
Naujos ir naudotos vėjo elektrinės ENERCON (E33, E40, E66, E70, E82)
  Stulpų vėjo elektrinėms projektavimas ir gamyba
  Vėjo greičio, garso ir krypties matavimai
Elektrotechnikos sistemų iki 35kV įtampos projektavimas ir montavimas
Mažoji vėjo energetika (iki 20kW)

.