Greitai ir kokybiškai montuojame ir projektuojame šildymo bei vėdinimo sistemas, atliekame santechnikos darbus.

Geoterminio šildymo sistemos, saulės kolektoriai. UAB „ST projektai“ projektuoja, prekiauja bei įrengia:

SAULĖS KOLEKTORIUS – plokščias vakuminis kolektorius TS400V (Vokietijos g-ba)

daugiau informacijos 28-32psl. SVEO_solar.pdf

• Vienintelis toks ir analogų neturintis visame pasaulyje iš gaminamų pramoniniu būdu saulės kolektorių. Jis skirtas šaltesnio klimato šalims – tokioms kaip Lietuva.

• Kolektorius garantuoja aukštus darbo rezultatus.

• Absorberio (plokštės, kuri sugeria energiją) plotas šiame vakuuminiame kolektoriuje yra 4 kartus didesnis nei vamzdelinio tipo vakuuminiuose kolektoriuose (dėl juose esančių tarpų).

• Kolektorius patiekiamas be vakuumo. Sumontavus pajungiamas vakuumatorius ir oras iš kolektoriaus pilnai pašalinamas. Tuomet kolektorių slegia 20 tonų atmosferinis slėgis!!!!

• Energijos išgavimas – 900-1200 kWh/per metus.

• Garantija saulės kolektoriams 12 metų, praktikoje patvirtintas tarnavimo laikas 25 – 30 metų.

Kolektoriaus kaina – 2500Lt be PVM

(be automatikos ir cirkuliacinio mazgo)

GEOTERMINIS ŠILDYMAS – šilumos siurbliai SVEO (pagaminta Lietuvoje)

daugiau informacijos 3-27psl.

SVEO_geoterminis.pdf

• Maksimali temperatūra šildymui +65oC;

• Ypatingai tylus veikimas;

• Ypač efektyvi sistema;

• Gali būti integruotas veikti su saulės kolektoriais;

• Elektroninis agento įpurškimas;

• Naujos kartos evaporatorius su skirstytuvu;

• SVEO spiral technologija;

• SANYO scroll kompresorius;

• Valdymas bei priežiūra per internetą;

Max. naudingumo koeficentas net 5,7 !!!

Garantija Lietuvoje 5 metai, eksportui 2 metai.

Šilumos siurblių kainos nuo 12400Lt be PVM !!!!

(7,8kW, 100-160m2 namui, naud. koef. 4,62)

boiler katiline katiline-siauliuose katiline-siauliuose-2

REKUPERACINĖ VĖDINIMO SISTEMA – BRINK Renovent HR (Olandų g-ba)

daugiau informacijos:

renovent_HR_aparašymas.pdf

lanksti_ortakių_sistema.pdf

• Šešiakampio kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaitis;

Efektyvumas iki 95% !!!

• Labai tyliai veikiantis dėl vidinės korpuso dalies iš putų polistirolo;

• Ekonomiški EC technologijos ventiliatoriai garantuoja minimalų energijos suvartojimą;

Suvartojama galia tik min.16W – max. 174W !!!

• Galimybė pasirinkti su oro apvedimo vožtuvu (Bypass) vasaros naktų vėsinimui (Medium, Large);

• Constant flow ventiliatoriai palaiko pastovų pasirinktą oro kiekį. Įrenginio paleidimas ir suderinimas labai paprastas

• Automatinė apsauga nuo užšalimo;

• Nepersiduoda kvapai iš šalinamo oro;

• Apie užterštą oro filtrą pranešama valdymo pulte;

Rekuperatoriaus Renovent HR Medium iki 300m3/h

 kaina nuo 4633 Lt be PVM !!!!

          ( 150-200m2 namui)

daugiau informacijos tel. 8 676 53792, arba e-mail: kaunas@stprojektai.lt

Jus konsultuoja vadybininkas Darius Čepukas, mob. +370 656 09255 Kaip taupyti šilumos energijos kaštus, pasitelkiant alternatyvius energijos šaltinius. 1.Orinis šildymas jūsų namams ar biuriui.

 Siūlome komfortišką orinę patalpų mikroklimato reguliavimo (šildymo, vėdinimo, šaldymo, drėkinimo bei filtravimo) sistemą, kuri jau gana seniai ir plačiai taikoma JAV gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose pastatuose. Eksploatacijos kaštai jei palyginsime tokio pačio našumo šildytuvus, tai galima tvirtinti, kad jie sunaudoja tiek pat energijos (pvz. sudegina dujų vienodom sąlygom). Tuo tarpu palyginus konvekcines šildymo sistemas (radiatoriai) su cirkuliaciniu šildymu, galime pastebėti žymų eksploatacijos kaštų sumažėjimą. Šiltas oras, kuris šiaip kaupiasi po lubomis, yra pakartotinai įtraukiamas į cirkuliacijos sistemą. Panaudojus centrinio drėkinimo sistemą eksploatavimo kaštai sumažėja iki 15%, kadangi padidinus drėgnumą galima mažinti kambarių temperatūrą neprarandant šilumos. Sudėjus visus privalumus, kuriuos gauname pasirinkus orinio šildymo sistemą (nereikalingas tarpinis agentas, drėkinimas, oro cirkuliacija, automatinis valdymas) pastato eksploatacijos kaštai gali būti žemesni net iki 40%. Žemos įrengimo kainos: orinio šildymo įrengimo kaina yra beveik per pusę mažesnė už kelių nepriklausomų sistemų, atliekančių tas funkcijas, įrengimo kainą. Be to, kondicionavimo modulį galima įrengti bet kada vėliau, taip dalinant išlaidas. Mažos eksploatavimo kainos: Oro cirkuliacinio šildymo sistema suvartoja iki 30% mažiau kuro (dujos, alyva) nei tokios pat galios vandens sistema.

2.Saulės kolektoriai karšto vandens ruošimui.

Lietuvą pasiekiantis saulės energijos kiekis yra pakankamas, kad būtų galima gaminti šiluminę energiją bei taikyti saulės architektūros principus naujiems ir renovuojamiems statiniams. Šiluma, kurią išspinduliuoja saulė, gali būti naudojama karšto vandens gamybai ir pastatų šildymui. Siulome įvarius saulės kolektorių panaudojimo būdus priklausomai nuo vartotojo poreikių bei saulės kolektorių montavimo galimybių. Galimi ir jau sukomplektuoti saulės kolektorių bei vandens šildytuvų bei ju valdiklių variantai.

3.Geoterminio šildymo sistema.

Geoterminis šildymas – tai šildymo rūšis, veikianti nenaudojant degimo proceso, todėl nėra jokių kenksmingų, gamtą teršiančių bei žmogaus sveikatai pavojingų produktų. Kiekvienas, kuris ruošiasi statyti, ar jau stato savo svajonių būstą – sprendžia klausimą: kokią šildymo sistemą įsirengti, kokio tipo šilumos generavimo įrenginį (katilą) naudoti – ir kiek pinigų tai namo daliai reikės skirti. Grunte yra sukaupiama iki 98 % išspinduliuojamos saulės energijos ir net šalčiausiu žiemos metu žemėje yra susikaupę pakankamai šilumos, kurią galima panaudoti namo šildymui. Kaip tik todėl Lietuvoje sparčiai populiarėja geoterminio šildymo sistemos su dirva/vanduo tipo šilumos siurbliai. Tai įrenginys, kuris žemėje paklotame vamzdyje cirkuliuojančiu skysčiu per šilumokaitį perduoda dirvoje akumuliuotą šilumą šilumos siurblio (ŠS) uždarame kontūre esančiam freonui. Jis garuoja, kompresoriuje pakeliamas jo slėgis, atitinkamai kyla temperatūra ir kondensavimosi metu per kitą šilumokaitį šiluma perduodama Jūsų namo šildymo sistemos vandeniui. Taip sutaupoma iki 35-40% šildymui skirtų lėšų šildantis tradicinėmis dujinių, kieto kuro sistemomis.

NAUJIENA !!! – natūralaus akmens radiatoriai !!!

Vandeninei šildymo sistemai skirtiems radiatoriams būdingi natūralaus akmens šildymo privalumai: radiatoriai sumažina oro ir dulkių cirkuliaciją, nesausina oro, šiltas oras patalpoje pasiskirsto tolygiai. Natūralus akmuo leidžia ilgiau sulaikyti šilumą, todėl šildant naudojama mažiau vandens ir energijos jam pašildyti. Šie radiatoriai gali būti prijungiami prie bet kurios centrinio šildymo sistemos. Galima užsisakyti bet kokios formos ar dydžio radiatorių, taip pat pasirinkti norimą spalvą ir akmens rūšį, kad naujasis šildymo prietaisas puikiai derėtų prie Jūsų namų interjero.

Elektrinių natūralaus akmens radiatorių kainos nuo 1150 litų, vandens sistemai skirtų radiatorių – nuo 1450 litų.

UAB „ST projektai“  sėkmingai dirbo šiuose, visoje Lietuvoje žinomuose, objektuose:

daugiau informacijos tel. 8 676 53792, arba e-mail: kaunas@stprojektai.lt

.